سیستم پایش خودکار، پاسخگوی تمامی نیازهای یک کسب و کار

ویرا پلتفرمی کاملا خودکار است. بنابراین کسب و کارها را از تنظیمات و بروزرسانی های دستی و دائمی، همچنین مشخص نمودن داده های نیازمند پایش و زمان پایش آنها بی نیاز می کند. با یکبار همگام سازی، ویرا به صورت کاملا خودکار و بلادرنگ شروع به پایش داده های درآمدی آن کسب و کار می کند. سیستم پایش پیشرفته داده ها به سیستم هوشمند هشدار مجهز شده شده است. این سیستم همچنین قادر است تا خود را با تغییرات روش های درآمدی هر کسب و کار در مسیر زمان وفق داده و همگام سازی را به صورت خودکار انجام دهد.

سیستم هوشمند هشدار با دقت بسیار بالا

ویرا قادر است تا میلیاردها تراکنش را در کسری از ثانیه برای هر بخش از درآمد پایش نموده و نتایج تحلیل ها را به صورت هشدارهای مثبت یا منفی نمایش دهد. دقت بالای پایش داده ها به ویرا این امکان را می دهد تا از میان انبوه هشدارها، مهمترین آنها را انتخاب نموده و از هجوم هشدارهای ناکارآمد و بعضا اشتباه به سوی کسب و کارها جلوگیری نماید. سیستم هوشمند هشدار از طرق مختلف مانند ایمیل، پیامک و حتی اعلان های پلتفرم ها قابل تنظیم و دریافت هستند.

منابع درآمد خود را پایدار کنید

مدل درآمدی کسب و کارها معمولا پیچیده و دارای مسیرهای گوناگونی مانند میکرو تراکنش ها، اشتراک هاو شرکت های همکار می باشد.وقفه های هرچند کوچک در هر یک از این مسیرها می تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری شود. این آسیب ها می توانند به صورت یکباره و مهلک باشند یا به صورت آرام و پایدار باعث تخریب بخش های مختلف کسب و کارها شوند. بدون کمک گرفتن از تکنولوژی های پیشرفته مانند هوش مصنوعی، پایش بلادرنگ این مسیرهای جزئی درآمد که به زیر مجموعه های مختلفی مانند محصولات، پرداخت ها، و ابزارها تقسیم می شوند تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.