تضمین پایداری شبکه

ویرا توانایی پایش بلادرنگ جریان ورودی داده‌ها را دارد. همچنین قادر است با استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی الگوی نرمال شاخص ها را شبیه سازی نموده و از این طریق اختلالات را مشخص نماید. با استفاده از تکنولوژی نرخ برقراری تماس های موفق ویرا شما قادر خواهید بود مشکلات ناگهانی پیش آمده در شبکه را قبل از دیگران شناسایی کنید. همچنین می توانید شاخص های توصیفی آماری مانند میانگین و واریانس را از داده هایی مانند کیفیت تماس های شبکه از چندین پایگاه متفاوت، دستگاه ها، اپراتورها و مناطق گوناگون استخراج نموده و مورد استفاده قرار دهید. فناوری تشخیص همبستگی به کسب و کارها این امکان را می دهد تا به سرعت دلایل ناپایداری سرورها را شناسایی نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آنها اقدام نمایند.

اطلاع سریع از مشکلات پیش آمده در سرویس های رومینگ

سرویس های رومینگ به علت تعدد کشورهای درگیر، ارتباطات پیچیده درون شبکه ای، الگوهای فصلی، روش های بازاریابی مختلف و ریسک دائمی دسترسی های غیر مجاز، همیشه چالشی چند جانبه برای اپراتورها بوده اند. هر یک از این جوانب به تنهایی حجم عظیمی از داده ها را برای پایش تولید می کنند. استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین ویرا این امکان را به اپراتورها می دهد تا به صورت کاملا اتوماتیک الگوی ترافیکی هر یک از اپراتورهای همکار در کشورها را شناسایی نموده و اختلالات سیستم را در کمترین زمان ممکن ردیابی نمایند.

شناسایی مشکلات احتمالی منابع درآمدی اپراتورها

شناسایی مشکلات پیش آمده در یک مسیر تولید درآمد از ارتباطات زیر ساخت و دپارتمان های داخلی آن امری بسیار پیچیده است. تحلیلگرهای دستی تنها باعث افزایش زمان این شناسایی می شوند. در یک پلتفرم متمرکز، ویرا به آسانی تمامی منابع را یکپارچه نموده، سیلو ها را جدا کرده و رویدادهای مخرب در مسیر درآمد را شناسایی می کند. سیستم تحلیل همبستگی نقشه ای کاملا شفاف از ارتباطات شاخص های مختلف و اتفاقات وابسته به آنها ایجاد نموده، که منجر به درک همه جانبه از مشکلات شده و سپس به راحتی آنها را رفع می نماید.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.