پایداری کیفیت ارائه شده به کاربران

برنامه نویسان با تجربه به خوبی از پیچیدگی های پیاده سازی یک بازی آنلاین آگاه هستند. تعدد سیستم عامل ها، سطوح مختلف کاربران، گروه بندی آنها، دستگاه های مختلف، همه و همه چالش های مهمی پیش روی توسعه دهندگان هستند. پایش این حجم از مقادیر متغیرهای وابسته امری بسیار پیچیده است. ویرا به گونه ای طراحی شده است تا با زیر نظر گرفتن هر یک از شاخص ها، الگوی رفتاری نرمال آنها را محاسبه نموده و از آن برای تشخیص نقاط قوت و ضعف سیستم بهره برداری نماید. سیستم هوشمند تشخیص اختلالات ویرا وجود هر نوع مشکل در سیستم را در کوتاهترین زمان ممکن شناسایی نموده و از طریق سیستم هشدار مدت زمان رفع آن را به حداقل می رساند تا کاربران از کیفیت ارائه شده در بازی لذت ببرند.

بررسی تاثیر ویژگی های جدید بر تجربه کاربران

بازی ها، محیطی زنده و پویا برای کاربران هستند. به محض افزودن ویژگی های جدید، تاثیرات مثبت و منفی آنها بر تجربه کاربران و حتی بر خصوصیات قبلی بازی شروع می شود. ویرا با پایش دائمی شاخص های بحرانی و ثبت افزایش و کاهش های ناگهانی در مقادیر آنها، همچنین تعداد کاربران و دفعات استفاده آنها از بازی، و همینطور تعداد خرید های آنها عملکرد نرم افزار را زیر نظر گرفته و هنگامی که اختلالی در سیستم تشخیص دهد، از طریق محاسبه همبستگی های احتمالی میان منابع مختلف داده ها، گزارش جامعی از عملکرد سیستم را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد.

تشخیص تغییر در الگوهای استفاده از بازی

تجربیات هر کاربر از بازی با کاربران دیگرمتفاوت است. بنابراین فهم کلی از عملکرد هر بخش از بازی پروسه ای چالش برانگیز است. ویرا این مشکل را از طریق دسته بندی کاربران و پایش چگونگی استفاده هر گروه از آنها به صورت مجزا برطرف نموده است. تمامی شاخص های مهم در استفاده از نرم افزار مانند میزان مشارکت و نوسان در مدت زمان استفاده، همگی به صورت دسته بندی های از پیش تعیین شده پردازش می شوند.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.