وفاداری، واکنش مشتریان به محصولات حرفه ای است.

کارآمد ترین روش برای جذب و نگهداری مشتریان برای انواع محصولات و خدمات فراهم آوردن تجربه ای متفاوت و عالی برای آنان است. خصوصا اگر رقبای شما از لحاظ کیفی با شما فاصله ای نداشته باشند. ویرا با حمایت و تقویت اثر گذاری تلاش های کسب و کارها در این راستا از طریق شناسایی موانع و فرصت های پیش رو می تواند وفاداری مشتریان را تضمین نماید. تشخیص به موقع اختلالات در فعالیت مشتریان و الگوی رفتاری آنها به صورت روزانه، شاخص های استفاده و هزینه ها، و تعیین نرخ تغییر پذیری و انعطاف کسب و کار در مقابل شرایط می تواند زمینه ساز پیشرفت و رشد هر کسب و کار باشد.

تشخیص حفره های امنیتی در سیستم

به جرات میتوان گفت اولین و مهمترین فاکتور برای هر کسب و کار، امنیت در زمینه های مختلف آن کسب و کار است. مشتریان و شرکای مالی همگی انتظار دارند تا تراکنش های آنان در بستری امن انجام گردد. ویرا به کسب و کارها این امکان را می دهد تا از طریق پایش رفتاری شاخص های عملکرد، مانع از بروز مشکلات امنیتی در عملکرد سیستم شوند. تمامی منابع داده ها در پایگاه های داده متمرکز، یکپارچه شده و این امکان را فراهم می کند تا الگوریتم های هوش مصنوعی شاخص های رفتاری سیستم را در سطح کلان شبیه سازی نمایند. از این طریق ویرا کسب و کارها را توانمند می سازد تا هرگونه اختلال در سیستم مانند افت نرخ تراکنش ها، ورودهای غیر مجاز و تکراری به حساب های کاربری و استفاده از منابع و مقادیر تراکنش به ازای هر محصول را به سرعت شناسایی کرده و از تاثیر آنها بر امنیت سیستم جلوگیری نمایند.

جایی که فعالیت های یک کسب و کار در تنگنا قرار می گیرند.

در یک سازماندهی خدمات مالی، بخش های بسیار متنوعی نیاز به همزیستی و واکنش متقابل دارند. و هنگامی که رویکرد به این سازماندهی مدرن باشد، ناگزیر بخش فناوری اطلاعات به سرعت پیچیده خواهد شد. علم یادگیری ماشین می تواند در تکامل فعالیت های فناوری اطلاعات به سوی هوش مصنوعی نقش کلیدی را ایفا نماید. رویکرد بلادرنگ در تحلیل و تشخیص سریع اختلالات این بخش مانند خطاهای وب سرویس ها، زمان پاسخدهی سیستم، تراکنش های بانکی و عملکرد نرم افزارهای موبایل تاثیر غیر قابل انکاری در جلوگیری از اثر گذاری اختلالات بر فعالیت کسب و کارها دارد. تحلیل همبستگی روشی کارآمد برای تشخیص عوامل تاثیر گذار بر یک فرآیند اختلال در سیستم و تعیین شاخص ها به منظور اندازه گیری میزان تاثیر هر عامل بر آن فرآیند است. ویرا با تشخیص و برطرف نمودن سریع مشکلات سیستم، عملکرد بدون نقص بخش فناوری اطلاعات هر نوع سازمان مالی را تضمین می نماید.

کنترل حداکثری

یک پلتفرم کامل قادر است داده ها را از تمام بخش های یک سیستم جمع آوری نموده و با حذف هر گونه نقطه کوری در داده ها به یک تصویر کامل و دقیق دست یابد.

هسته ای پایدار

ویرا با پایش بلادرنگ شاخص ها و اعلان به موقع باعث جلوگیری از تبدیل یک اختلال کوچک به مشکلی جدی می شود. یک نقشه کامل از سیستم می تواند موجب کاهش جستجو شود.

بدون نیاز به دانش تخصصی

ویرا مفاهیم پیچیده و غیر قابل فهم آماری و هوش مصنوعی برای افراد غیر متخصص را در یک قالب ساده اما کارآمد فراهم نموده است تا کنترل هوشمند یک کسب و کار برای تمامی افراد با هر سطح علمی میسر باشد.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.