ناپایداری در نرخ فروش

مدت زمان لازم برای تشخیص اختلالات در سیستم ارتباط مستقیم با میزان زیان ناشی از آن دارد. به طوری که می تواند این زیان را به صورت تصاعدی بالا ببرد. پروسه ای که آغاز آن افزودن اقلام مصرفی به سبد خرید توسط مشتری و پایان آن پرداخت هزینه آن است، دارای ظرافت های بسیاری است که می بایست به دقت طراحی و پیاده سازی شود. همچنین این پروسه می تواند دستخوش موانعی خارج از کنترل کسب و کارها شود. ویرا با دقت بسیار بالا این موانع را یک به یک بررسی نموده و در سریعترین زمان ممکن می تواند آنها را ریشه یابی کند.

سیستم هوشمند هشدار برای رفتار غیر مجاز مشتریان

طی یک بررسی در سال ۲۰۱۷ در امریکا، رفتارهای فریبکارانه مشتریان در آن سال رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می دادند. ویرا قادر است از طریق شناسایی الگوهای غیر معمول رفتار مشتریان، کسب و کارها را در مقابل اینگونه فعالیت ها حمایت نماید. توانمندی این سیستم به حدی است که می تواند کوچکترین فعالیت های غیر مجاز را شناسایی و سیستم هشدار را فعال نماید. پرداخت های مشکوک از درگاه های غیر مجاز، حملات دی داس و فعالیت های خرابکارانه از این دست، همه و همه قابل تشخیص و ردیابی توسط ویرا می باشند. قابلیت تکامل سریع مدل های یادگیری ماشین مورد استفاده، ویرا را توانمند می سازد تا کسب و کارها را از تنظیمات پیچیده و دستی سیستم های امنیتی موجود بی نیاز نماید.

ناپایداری در میزان درآمد

در مورد پایانه های فروش در مقیاس بزرگ، با لیست قابل ملاحظه ای از اقلام متفاوت، قیمت ها به ازای هر مصرف کننده میتواند متفاوت باشد. فناوری یادگیری ماشین ویرا از طریق پایش مستمر می تواند تشخیص دهد که کدام شاخص رفتاری نرمال و کدامیک رفتار غیر نرمالی را تشکیل می دهد. الگوریتم های تشخیص همبستگی ویرا به کسب و کارها کمک میکند تا تصویر کاملی از این معیارها را ایجاد نمایند. این کار از طریق تشخیص دیگر شاخص ها با الگوهای یکسان و عوامل وابسته امکانپذیر است. بنابراین کسب و کارها می توانند درک عمیق تری از رفتار مصرف کننده داشته باشند.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.