اتصال حساب های کاربری ابری

مدیریت حساب های کاربری برای سیستم های ابری بسیار ساده است، کافی است تا حساب های خود را به سیستم پایش ویرا متصل نمایید. ویرا در عرض چند دقیقه رفتار نرمال شاخص ها را شناسایی نموده و شروع به پایش تمامی داده های ورودی به منظور تشخیص اختلالات می نماید.

مدیریت هزینه های میزبانی

امروزه سرویس های ابری متنوعی وجود دارند که بسیاری از کسب و کارها وجودشان به این سرویس ها وابسته است. با افزایش تعداد سرویس های میزبانی و ابری، معمولا کسب و کارها برای مدیریت هزینه های آنها دچار مشکل شده و اغلب با پرداخت های ماهیانه پر هزینه روبرو می شوند. سرویس هایی مانند آمازون، اژور و اطلس از این دست سرویس ها هستند که نیازمند پایش دائمی به جهت جلوگیری از تولید هزینه های اضافی ناخواسته و تحمیل آنها به کسب و کارها می باشند. اکنون ویرا این امکان را فراهم نموده است تا از افزایش سرسام آور هزینه ها در فاکتورهای مذکور جلوگیری نموده و با استفاده از سیستم تشخیص هوشمند، در موقع مناسب مکانیسم هشدار را فعال نماید.

سیستم پایش کاملا خودکار و منعطف

ویرا یک پلتفرم کاملا خودکار است که کسب و کارها را از حجم عظیم تنظیمات و پیش فرض ها بی نیاز می نماید. به محض همگام سازی حساب های کاربری، ویرا به صورت کاملا خودکار شروع به پایش تمامی داده های صورتحساب ها به صورت بلادرنگ می نماید. صفحه های اختصاصی پایش هزینه ها در داشبورد فعال شده و با دسترسی به طیف وسیعی از قابلیت ها مانند تشخیص تغییرات در سرویس دهی میزبان ها، کنترل حداکثری هزینه ها برای کسب و کارها ممکن خواهد بود.

مکانیسم هشدار کارآمد

ویرا با توانایی تبدیل میلیاردها رکورد از داده ها به یک سیستم ساده هشدار با اولویت بندی هوشمند، قادر است تا کسب و کارها را از رویارویی با انبوهی از هشدارها بی نیاز نموده و سیستم اعلان ها را کاملا بهینه سازی نماید. ویرا هشدارها را با دقت بسیار بالایی اولویت بندی نموده و از طریق راه های متنوعی مانند ایمیل و پیامک به کسب و کارها اطلاع می دهد.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.