پیامدهای از کار افتادن وب سرویس

اختلال در عملکرد وب سرویس ها معمولا به همان وب سرویس محدود نشده و باعث اختلال در نرم افزارهای وابسته نیز خواهد شد. بنابراین مشکل در یک وب سرویس، زنجیره ای از مشکلات را در پی خواهد داشت. وقفه در عملکرد یک وب سرویس تنها کاربران را تحت تاثیر قرار نمی دهد، بلکه عمکرد کلی سیستم را کند کرده، اعتبار کسب و کار را خدشه دار کرده و حتی می تواند ضررهای جبران ناپذیری به درآمد یک کسب و کار وارد نماید که به مراتب از وقفه اولیه پر هزینه تر و مضرتر می باشد. بنابراین اطلاع از عملکرد تمامی وب سرویس ها و در دسترس بودن آنها به صورت دائمی امری حیاتی برای کسب و کارها می باشد.

وب سرویس خود را به ویرا متصل نمایید

پایش وضعیت وب سرویس های کسب و کارها از طریق ویرا بسیار سریع و ساده است. فقط کافی است از داشبورد خود یکی از ابزارهای متنوع پایش را انتخاب نمایید. همچنین می توانید از طریق وب سرویس های ویرا به صورت غیر مستقیم وب سرویس های خود را پایش نمایید. ویرا به سرعت رفتار نرمال وب سرویس ها را شناسایی کرده و شروع به پایش داده های ورودی جهت تشخیص اختلال ها می نماید.

سیستم هشدار بلادرنگ

سیستم های هشدار معمولا به جهت جلوگیری از نادیده گرفتن اختلالات، در بسیاری مواقع برای مشکلات کوچک و بی اهمیت نیز، این مکانیسم را فعال می نمایند. ویرا به صورت کاملا خودکار رفتار نرمال وب سرویس ها را در کوتاهترین زمان شبیه سازی نموده و با تبدیل میلیارها رکورد از داده ها به یک الگوی کوچک و قابل درک، توانایی تشخیص اختلالات واقعی و فعال سازی مکانیسم هشدار در مواقع ضرورت را دارا می باشد. همچنین می توانید نوع هشدار را از بین طیف وسیعی از انواع پیش بینی شده مانند ایمیل، پیامک و یا حتی وب سرویس ها انتخاب نمایید.

سیستم پایش منعطف و خودکار

به محض اتصال، ویرا به صورت اتوماتیک شروع به پایش تمامی داده های وب سرویس ها به صورت بلا درنگ می نماید. ویرا بدون نیاز به اینکه کاربران را ملزم به مشخص نمودن داده های نیازمند پایش یا زمان پایش آنها نماید، یا حتی بدون نیاز به هیچگونه اطلاعات مضاعف، شروع به پایش وب سرویس ها می نماید. فقط کافیست تا وب سرویس را از طریق داشبورد به سیستم هشدار اضافه نمایید. حتی میتوانید حساسیت به بروزرسانی ها و افزایش خصوصیات جدید را نیز فعال نمایید. فناوری یادگیری ماشین ویرا شروع به پایش عملکرد، فعالیت ها، تصحیح و سرعت هر وب سرویس خواهد کرد.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.