تشخیص بلادرنگ اختلالات سیستم کسب و کار

پلتفرم تحلیل هوشمند ویرا، فناوری تشخیص خودکار است که به منظور پایش تمامی ابعاد یک کسب و کار طراحی شده است تا با تبدیل میلیاردها رکورد از داده های یک کسب و کار به یک سیستم ساده ی هشدار، این داده ها را برای هر فرد یا گروهی با هر سطح تخصص قابل درک نماید. به کمک قابلیت یکپارچه سازی قدرتمند، ویرا تمامی منابع داده های یک کسب و کار را تجمیع نموده و در یک بستر تحلیل متمرکز، می تواند حجم عظیمی از داده های مربوط به فناوری اطلاعات و تجارت، مانند سرورها، پردازش داده ها، وب سرویس ها، پروسه های پرداخت، فعالسازی حساب های کاربری، پلتفرم های عملکرد و زیرساخت ها را پایش نماید. فناوری به کار گرفته شده در ویرا، عملکرد نرمال شاخص های کسب و کارها را شبیه سازی نموده و قادر است روند و تغییرات فصلی موجود در آنها را استخراج و انحرافات معنی دار را تشخیص دهد. بنابراین به کسب و کارها این اطمینان را می دهد تا فقط در مواقع ضرورت هشدارها را دریافت خواهند کرد.

تشخیص و حذف نوسانات بی معنی از داده ها

فناوری وزن دهی هوشمند ویرا، قادر است تا هر نوسانی در روند کلی داده ها را شناسایی نموده و با وزن دهی دقیق، میزان اهمیت آن را به تنهایی و با در نظر گرفتن دیگر شاخص ها بسنجد. سوالاتی مانند: آیا آخرین بروز رسانی نرم افزار موبایل افت شدیدی به فروش محصول تحمیل کرده است؟ آیا سیستم پرداخت با مشکل مواجه شده است؟ به راحتی با استفاده از فناوری تحلیل آماری ویرا بر روی مجموعه داده ها قابل پاسخگویی است. در حالی که زمان مورد نیاز برای درک اینکه چه اتفاقی برای سیستم افتاده است، کجا این اتفاق رخ داده است و چرایی آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. سپس مکانیسم هشدار فعال شده و کسب و کار ها را با شرح کاملی از مشکل به وجود آمده مانند ناپایداری سیستم، حفره های امنیتی یا تغییر در الگوی ترافیک داده ها از وجود آن مطلع می سازد.

بازیابی داده ها در هنگام بروز مشکل در سیستم

اپراتور بزرگی برای یک بازی آنلاین را در نظر بگیرید که ناگهان ثبت داده ها در یک بخش آن با مشکل مواجه می شود. مثلا بخشی که مسئول ثبت داده های مربوط به خرید ها و درآمد اپراتور است ناگهان از کارمی افتد. بنابراین گزارش و ردیابی داده های فروش عملا غیر ممکن خواهد بود. از طریق تحلیل همبستگی میان شاخص هایی مانند نرخ بارگزاری داده ها، تعداد موردهای ثبت شده، میانگین زمان بارگزاری و مقدار داده های ذخیره شده، تحلیلگر ویرا قادر خواهد بود تا بخش فناوری اطلاعات اپراتور را از علت اصلی بروز مشکل که مثلا در اینجا ثبت تکراری یک رکورد در پایگاه داده بوده مطلع ساخته و میزان افزایش زمان بارگزاری را گزارش نماید. بنابراین مهندسان در زمانی کمتر از یک ساعت می توانند داده ها را بازیابی نموده و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

کاهش مدت زمان و منابع لازم جهت تشخیص اختلال در سیستم

یک تاخیر، اشتباه یا عدم واکنش به یک اختلال بحرانی در سیستم می تواند تبعات جبران ناپذیری مانند کاهش در درآمد یا ضربه به اعتبار کسب و کارها در پی داشته باشد که اغلب ضرری بیش از خود اختلال خواهند داشت. تحلیل گر هوشمند ویرا به منظور تشخیص مشکلات بحرانی سیستم ها طراحی شده است که بسیار سریعتر از انسان عمل می نماید. با کاهش چشمگیر زمان تشخیص و رفتار با مشکلات پیش آمده در سیستم، تیم توسعه دهنده می تواند تمرکز خود را بر توسعه نرم افزار قرار داده و تیم های دیگر مانند تحلیلگران و مهندسان نیز فرصت بیشتری را جهت پرداختن به فعالیت های مهمتر پیدا خواهند نمود.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.