شناسایی تغییرات در میزان درآمد

پلتفرم های تبلیغاتی و آژانس های مرتبط هنگامی که در مقیاس بزرگ به کار گرفته می شوند عملکردی کاملا متفاوت خواهند داشت. ویرا به کسب و کارها این امکان را می دهد تا حساب های کاربری را به صورتی فعالانه مدیریت نمایند. پایش تغییرات در حجم ترافیک، کیفیت سرویس دهی و رضایت مشتری، همچنین تشخیص اینکه کدامیک از کمپین ها کاهش فعالیت دارند یا در معرض خطر نوسان هستند، همگی بخشی از خدمات ویرا در این زمینه است. با به کار گیری این ویژگی ها می توان کیفیت سرویس دهی و برطرف نمودن به موقع مشکلات سیستم را برای مشتریان تضمین نمود.

توانایی تشخیص وقفه در سیستم

وجود مشکل در سرویس دهی تبلیغاتی در مقیاس بزرگ معمولا باعث بروز مشکلات دیگری به صورت تصاعدی می شود. ویرا با مانیتور کردن دقیق پردازش های سمت سرور، کیفیت داده ها، رد یابی بدون وقفه و مدت زمان بارگزاری تبلیغات، عملکرد صحیح پلتفرم و سرویس دهی به کاربران را تصمین می نماید.

تغییرات در عملکرد کمپین های تبلیغاتی

پایش عملکرد تبلیغاتی در یک اکوسیستم بازاریابی چند وجهی امری چالش برانگیز است. ویرا این قابلیت را دارد تا هر کمپین را به صورت مجزا در هر بخش پایش نماید. هنگامی که انحراف قابل توجهی تشخیص داده شد، ویرا نه تنها سیستم هشدار را فعال می نماید، بلکه قادر است همبستگی احتمالی اختلال را با دیگر شاخص ها محاسبه نموده و مشکل اکوسیستم را ریشه یابی نماید.

فعالیت های خرابکارانه

یکی از کسب و کارهایی که فعالیت های خرابکارانه در آن به وفور مشاهده می شود بازاریابی و تبلیغات دیجیتال است. ویرا قادر است از منابع ایجاد ترافیک های ناخواسته مانند روبوت ها، تبلیغات جعلی و کلیک های جعلی جلوگیری نماید. فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ویرا رفتار خرابکارانه در تمامی منابع تولید داده را شناسایی نموده و سریعا سیستم هشدار را فعال می نماید. سیستم پایش همبستگی تاثیرات مخرب احتمالی بر دیگر شاخص ها را شناسایی و در صورت لزوم آنها را اعلام می کند تا زیان ناشی از آنها به حداقل برسد.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.