توان تخصصی ویرا را در جهت نیازهای کسب و کار خود به خدمت بگیرید

با تکیه بر سابقه طولانی فعالیت در صنایع مختلف و روش های خلاقانه و منحصر به فرد، خدمات متنوع ویرا به کسب کارها این امکان را می دهد تا بسته به نیازهای خود، این خدمات را کاملا خصوصی سازی نموده و از آن در راستای پیشرفت و رشد کسب و کار خود، و حتی کاهش میزان هزینه های معمول استفاده نمایند. متخصصین ما قادر هستند تا خدمات ویرا را برای هر کسب و کار کاملا خصوصی سازی نموده و در زمینه های مختلف مانند نرم افزار، خدمات تجاری، شبکه توزیع عمده، خرده فروشی، خدمات مالی و تولید انبوه به کار گیرند. بسته به اندازه شرکت ها، بودجه و منابع در دسترس، ویرا قادر است تا با هر شرایطی بالاترین کیفیت خدمات را در اختیار کسب و کارها قرار دهد.

مشاوره اشتراکی همانند یک همکاری، پروژه مشترک یا یک گفتگوی از پیش تعیین شده توسط تیم مشاوره تخصصی ویرا و نماینده کسب و کارها می باشد. در شرایطی که کسب و کارها نیازهای خاصی مانند فرآیندهای خاص کسب و کار، گردش کار پیچیده، استفاده از ماژول پیشرفته ویرا، اتصال به اپلیکیشن های دیگر، یا حتی انتقال و تبدیل داده های موجود دارند، مشاوره های تخصصی اشتراکی پیشنهاد ویرا به آنها است.
 • نقشه راه پیاده سازی

  مشاورین کارآزموده ویرا تمام تلاش خود را در جهت درک هر چه بهتر مشکلات کسب و کارها به کار گرفته و مناسب ترین نقشه راه و چگونگی پیاده سازی سیستم ها را برای آنها طراحی می نمایند.

 • برنامه ریزی استراتژیک

  جلسات مشاوره متعدد و دوره های راهبردی این امکان را فراهم می نمایند تا از تاثیر گذاری و دقت راهکارهای ویرا برای فرآیندهای کسب و کار اطمینان حاصل شود.

 • مستندات نیازمندی های کسب و کار (BRD)

  هر پروسه مشاوره با گردآوری مستندات مربوط به نیازمندی های کسب و کار آغاز می شود:

  • از درک کامل و درست نیازمندی های هر کسب و کار پیش از شروع پروسه پیاده سازی اطمینان حاصل می شود.
  • پروسه های کلیدی کسب و کار شناسایی شده، با امکانات و خدمات ویرا همگام سازی شده و تفاوت ها به دقت ثبت و بررسی می شود.
  • به صورت طرح اولیه تهیه شده و از توان پاسخگویی کامل و درست ویرا به نیازها اطمینان حاصل می شود.
روش های مشاوره تخصصی ویرا بر اساس تجربیات و تحقیقات تیم مشاوره ما از طراحی راهکارها برای کسب و کارهای مختلف ایجاد شده است. این شیوه منحصر به فرد و کارآمد، برای پاسخگویی به کسب و کارها خصوصا در بازارهای میانی و نیازهای مربوط به آنها ایجاد شده است.
پروسه مشاوره ویرا از جنبه فعالیت های منطقی به گروه های مختلفی تقسیم شده است. هدف از این گروه بندی، تضمین موفقیت خدمات تخصصی ویرا به کسب و کارها در دراز مدت، و همینطور تضمین امکان مدیریت و کنترل در طول چرخه پیاده سازی پروژه می باشد.
این بدان معنی نیست که تمامی پروژه ها از این گروه بندی به طور کامل تبعیت خواهند کرد. این رویکرد مرحله ای به این منظور تدوین شده است تا انعطاف لازم را در برخورد با هر نوع کسب و کار و نیازهای خاص آن داشته باشد و بر اساس آنها بهترین رویه ها و تکنیک ها را منطبق بر نیازهای کسب و کارها انتخاب نماید.
بر اساس سال ها تحقیق و تجربه و ارائه خدمات به شمار زیادی از مشتریان، خدمات مشاوره ویرا بهترین راهکارها و راهنمایی ها را به کسب و کارها ارائه می دهد. ویرا از تمامی منابع انسانی خود در جهت ارائه تخصصی ترین مشاوره ها استفاده می نماید. ویرا در تلاش است تا با ارائه بهترین راهکارها، بر پیچیده ترین چالش های پیش روی هر کسب و کار غلبه نماید. با پایش و بررسی همه جانبه کسب و کارها، تقریبا تمامی اختلالات احتمالی در فرآیندهای کسب و کارها پیش از تاثیر گذاری منفی شناسایی و رفع می شوند.
 • مراحل کنترل کیفیت

  کنترل کیفیت مرحله بندی شده، تمامی تحلیل ها، طراحی ها، توسعه و فرآیند برنامه ریزی را به طور کامل بررسی می نماید. بنابراین تمامی نقاط قوت و بهبود فرآیندهای کسب و کار شناسایی شده و از آزمایش و خطا جلوگیری خواهد شد.

  • بررسی تجزیه و تحلیل

   از کارآیی و توانایی پشتیبانی ویرا از نیازمندی های کسب و کار با استفاده از استانداردهای عملکردی ویرا و توانایی خصوصی سازی خدمات اطمینان حاصل می شود.

  • بررسی طراحی راهکارها

   امکان پیاده سازی و کیفیت خصوصی سازی های مورد نیاز و طراحی یکپارچگی خدمات بررسی می شود.

  • بررسی آمادگی برای تولید

   از عدم امکان بوجود آمدن مشکلات پیش بینی نشده و کاهش حداکثری ریسک پیش از پیاده سازی اطمینان حاصل می شود.

  • بررسی سیستم ها

   برای کسب و کارهای در حال فعالیت، تعیین فرآیندها و امکان ارتقای سیستم ها، امری بسیار حیاتی تا پیش از شروع گام بعدی پیاده سازی است.

 • برنامه اقدام مشترک

  رویکرد مبتنی بر نتایج ما به شما کمک می کند تا به سرعت بر چالش های اجرایی غلبه کنید. یافته ها و توصیه ها با تیم پروژه بررسی می شود ، بنابراین خطرات و موضوعات موثر بر موفقیت در اجرا به طور کامل درک می شوند. تیم ویرا روی اولویت بندی فرآیندها با شما همکاری می کند تا راهکارها در کوتاه ترین زمان ممکن عملی شوند.

 • مزایای مشاوره
  • تشخیص جنبه های قابل ارتقای طرح و جلوگیری از انجام دوباره پر هزینه پروژه ها
  • ارائه پیشنهادات کاربردی به منظور پایش پروژه
  • برنامه اقدام مشترک
  • کاهش ریسک کنترل کیفیت همزمان

تیر ۱۴۰۱

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه‌شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
وقت های مشاوره برای تاریخ:  

وقت مشاوره ای یافت نشد

 • خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
  پیام شما با موفقیت ارسال شد.