درباره ویرا بیشتر بدانید

ویرا فناور چیست؟

ویرا با هدف ایجاد انقلابی در رایانش ابری ایجاد شده است. به عنوان حرفه ای ترین شرکت در زمینه تحلیل کسب و کار، ویرا در تلاش است تا کارآمدترین اپلیکیشن ها را برای شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه دهد. امروز ویرا توانسته است پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین سیستم های یکپارچه سازمانی (ERP) را با هدف بهینه سازی استفاده از منابع کسب و کار ها به طیف وسیعی از مشتریان خود ارائه دهد.

world map

فناوری هوشمند در خدمت توسعه کسب و کارها

مشخصات شرکت

ویرا به عنوان حرفه ای ترین ارائه دهنده سیستم های ابری برای مدیریت کسب و کارها، یاری رسان شرکت ها در مسیر مدیریت فرآیندهای کسب و کارها از طریق سیستمی هوشمند و یکپارچه شامل زیر مجموعه های مدیریت مشتریان، تجارت الکترونیک، سیستم های خلاق و بسیاری خذمات دیگر می باشد.

موقعیت های شغلی

ویرا با ایجاد محیطی خلاق و پویا، دائما در حال استعداد یابی در زمینه های مرتبط با فعالیت خود می باشد تا علاوه بر کارآفرینی، نقش مهمی در توسعه علم و فناوری داشته باشد.

دیدگاه ویرا

ویرا در تلاش است تا با تغییر بهینه عملکرد کسب و کارها، پلی برای دستیابی آنها به دیدگاه خود باشند.

گزارشات

تلاش تیم متخصص ویرا در راستای ایجاد عملکرد بهتر و ارتقای جایگاه کسب و کارها و در نتیجه کیفیت زندگی مردم است. گزارش سالیانه ویرا که شامل عملکرد شرکت و برنامه های آتی آن است را می توانید از این قسمت مشاهده نمایید.

بیشتر

پیشنهادات مشتریان

ویرا با اشتیاق شنونده نظرات مشتریان خود است. ایده ها و بازخوردهای مشتریان عامل اصلی در پیشرفت و تصحیح مسیر کلی نرم افزارها و خدمات ما است. اگر تا به حال در برنامه های گردهمایی مشتریان ویرا شرکت نکرده اید، هم اکنون اقدام نمایید.

بیشتر

مناسبت ها

مهارت های خود در زمینه تحلیل کسب و کار را از طریق ارتباط با متخصصین ویرا بهبود بخشید. هم اکنون می توانید از بخش مناسبت ها یکی از وبینارها و کنفرانس های ویرا را جهت شرکت در آن انتخاب نمایید.

بیشتر
پایش هوشمند کسب و کارها

پوشش حداکثری داده های کسب و کارها به صورت بلادرنگ

ویرا قادر است تا با پایش بلادرنگ داده ها، اختلالات را به سرعت تشخیص داده و از تاثیر پذیری درآمد شرکت ها از این اختلالات جلوگیری نماید.

ویرا پلتفرمی پیشرفته و هوشمند است که به منظور پایش، تحلیل و تشخیص ارتباطات داده های کسب و کارها ایجاد شده است. بنابراین هدف آن ارتقا سطح عملکرد و بهره وری کسب و کارها می باشد.

کنترل خودکار خدمات

۹۰٪

پهنای باند وسیع

۸۵٪

سیستم های اشتراکی هوشمند

۸۰٪

مقیاس پذیری سریع و خودکار

۹۵٪

میزان خدمات قابل کنترل

۱۰۰٪

مشاوره اشتراکی

مشاوره اشتراکی همانند یک همکاری، پروژه مشترک یا یک گفتگوی از پیش تعیین شده توسط تیم مشاوره تخصصی ویرا و شما می باشد.

روش های مشاوره

روش های مشاوره تخصصی ویرا بر اساس تجربیات و تحقیقات تیم مشاوره ما از طراحی راهکارها برای کسب و کارهای مختلف ایجاد شده است.

کیفیت خدمات مشاوره

بر اساس سال ها تحقیق و تجربه و ارائه خدمات به شمار زیادی از مشتریان، خدمات مشاوره ویرا بهترین راهکارها و راهنمایی ها را به کسب و کارها ارائه می دهد.

شاخص کلیدی عملکرد چیست؟

شاخص کلیدی عملکرد (KPI) به شاخص هایی گفته می شود که پیشرفت در امری را به صورت نتایج ملموس ارائه می دهند. این شاخص ها کسب وکارها را بر پیشرفت استراژیک و عملیاتی متمرکز نموده، و با ایجاد زیر ساخت های تحلیلی برای تصمیم گیری های دقیقتر، به کسب و کارها امکان تشخیص تاثیر گذار ترین عوامل بر جنبه های مختلف فرآیندهای خود را می دهند. این زیر ساخت های تحلیلی به تحلیل عملکرد مشهورند. تحلیل عملکرد داده ها را به مفاهیمی قابل درک تبدیل می کند. اینگونه تحلیل ها تاثیر بسیاری در کمک به کسب و کارها برای تصمیم گیری و برنامه ریزی دقیقتر و دستیابی به نتایج استراتژیک بهتر، خواهند داشت. علیرغم اینکه انتخاب درست ترین عوامل برای ثبت و اندازه گیری، راه اندازی سیستم های اندازه گیری عملکرد، و ایجاد اکوسیستمی که تحت آن اطلاعات مربوط به عملکرد کسب و کارها ثبت و قابل استفاده باشد، امری بیسیار پیچیده و زمان بر است، موفقیت در پیاده سازی چنین اکوسیستمی مزیت های فراوانی برای سازمان ها و کسب و کارها در پی خواهد داشت. صرف نظر از اندازه و پیچیدگی هر کسب و کار، تیم متخصص و با تجربه ویرا آماده است تا با استفاده از بروزترین دانش و تکنولوژی، زمینه های ایجاد چنین اکوسیستمی را برای هر کسب وکاری ایجاد نماید.

داده های خود را از هر پایگاه داده دیگری به راحتی به ویرا انتقال دهید

انتقال داده ها امری حساس و کلیدی برای رفتار با داده ها است. ویرا این قابلیت را برای کسب و کارها فراهم آورده است تا داده های خود را از هر پایگاه داده دیگری به راحتی به سرورهای ما انتقال دهند. با این اطمینان که این داده ها پس از انتقال کاملا قابل استفاده برای کاربران، و همینطور قابل پردازش برای سیستم های ویرا خواهد بود. انتقال داده ها برای تمامی کسب و کارهایی که تا قبل از استفاده از خدمات ویرا، اطلاعات خود را از طریق اپلیکیشن های دیگری ثبت نموده اند، ضروری و البته امری حساس است. اگر این انتقال به درستی انجام نشود، می تواند مشکلات بسیاری را از جمله تاخیر و یا حتی خروج از دسترس سرویس ها، افت کیفیت داده ها و فرآیندهای کسب و کار، و یا حتی عدم انطباق داده ها با سیستم های ویرا، برای کسب و کارها ایجاد نماید. تمامی این کسب و کارها که نگران انتقال داده ها ی خود به سرورهای ویرا هستند، می توانند از طریق رزرو وقت مشاوره، بهترین راهکارها را از متخصصین ویرا دریافت نمایند.

ورود به صفحه مشاوره
خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.