کامل ترین سیستم رایانش ابری

محیطی یکپارچه و منسجم برای کسب و کارها، شامل خدمات مالی، مدیریت مشتریان، و تجارت الکترونیک برای طیف وسیعی از کسب و کارها

امنیت

بالاترین میزان امنیت برای اپلیکیشن ها، خدمات و زیر ساختها از طریق سیستم های پیشرفته احراز هویت، امنیت شبکه و ابزارهای پایش

اینترنت اشیا

شبکه ای نیرومند متشکل از ابزارهای مختلف ثبت و تحلیل داده ها از طریق اتصال وسایل گوناگون به پلتفرم های هوشمند

تجزیه و تحلیل

کارآمدترین ابزارها در زمینه علوم داده، ذخیره سازی داده و پلتفرم های قدرتمند تجزیه و تحلیل برای داده های در مقیاس کلان

پایگاه های داده

پایگاه های داده غنی از اطلاعات مربوط به کسب و کارها به منظور انجام عملیات دقیق، بدون اشتباهات رایج و تحلیل های سریع

یکپارچه سازی

اتصال سریع، آسان و امن به دیگر پلتفرم ها از طریق وب سرویس ها، ابزارهای پیام رسان و شبکه

ویژگی های سیستم رایانش ابری

سیستم رایانش ابری ویرا منعطف ترین و امن ترین سیستم ابری را در اختیار کسب و کارها قرار داده است. سیستمی مبتنی بر ذخیره سازی بهینه داده ها و تحلیل هوشمند آنها.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از کارشناسان ویرا کلیک کنید.

رایانش ابری

نیروی انسانی

شاخص عملکرد

فناوری مالی

اتوماسیون اداری

ارتباطات

سیستم رایانش هوشمند ابری ویرا

راه اندازی زیر ساخت های فناوری اطلاعات برای سازمان ها امری پیچیده و گاه غیر ممکن است. نگهداری، مدیریت امنیت، به روز رسانی های طاقت فرسای سخت افزاری و نرم افزاری تنها به دغدغه های کسب و کارها می افزاید. همچنین به تیمی متخصص برای انجام همه این امور نیز نیاز است. با در نظر گرفتن تمامی این محدودیت ها، زاه اندازی یک زیر ساخت فناوری اطلاعات برای طیف وسیعی از کسب و کارها یک رویا است. سیستم رایانش ابری هوشمند ویرا توانسته است در بستری کامل، مدیریت شده و با کیفیت، تمامی دغدغه های یک کسب و کار را نه تنها در زمینه فناوری اطلاعات، بلکه بسیار فراتر از آن بر طرف نماید. خدمات متنوع ارائه شده توسط این زیر ساخت مانند فضای ذخیره داده ها، سیستم های هوشمند تحلیل داده، سیستم مدیریت مشتریان و میز خدمت همگی بخشی از سرویس های ما برای کمک به کسب و کارها است. همچنین ویرا از این خدمات فراتر رفته و در یک دیدگاه کلان، سیستم های ERP، مدیریت منابع انسانی و سیستم های هوشمند هشدار را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. کسب و کارها بر اساس میزان استفاده از این سرویس ها مشمول پرداخت هزینه بوده و بنابراین می توانند بر اساس نیاز و توسعه، در هر زمان لازم به مقدار استفاده خود بیافزایند. بنابراین هیچگاه هزینه ای بیشتر از میزان استفاده پرداخت نخواهند کرد.

افزایش حداکثری بهره وری کارکنان از طریق استفاده از نرم افزارهای نیروی انسانی ویرا

تشخیص میزان بهره وری و استفاده بهینه از زمان توسط کارکنان، همچنین اندازه گیری میزان عملکرد دپارتمان های مختلف از طریق مدیریت نیروی انسانی و شناسایی کاستی های موجود و اقدام در جهت رفع آنها نیازمند تصویری درست و کامل از تمامی کارکنان و محیط کاری آنها می باشد. انتخاب درست از میان انبوه نرم افزارهای مدیریت نیروی انسانی به کسب و کارها این امکان را می دهد تا پیش بینی حداکثری از نیازمندی های آینده آن، در شرایطی مانند تغییرات روند فصلی و یا افزودن محصولات جدید به چرخه تولید خود، را داشته باشند. کیفیت راهکارهایی که از طریق نرم افزارها استخراج می شوند تاثیر زیادی در رشد کسب و کارها و همچنین کیفیت خدمات آنها خواهند داشت. یک راهکار ایده آل در زمینه منابع انسانی می بایست بخشی از روند کارکرد روزانه کسب و کارها را بهبود بخشیده و به بهترین شکل بهره وری را افزایش دهد. از آن مهمتر نرم افزار منابع انسانی باید مهره های کلیدی هر کسب و کار را شناسایی و در جهت رضایت آنها گام بردارد. نرم افزار مدیریت منابع انسانی ویرا به عنوان بخشی از سیستم رایانش ابری ویرا با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی تاثیر گذاری منابع انسانی را از طریق کاهش زمان لازم برای انجام کارها بهبود می بخشد. این امر به بهینه سازی مدیریت استراتژیک سازمان ها از جنبه های مختلف مانند چارت سازمانی، فرآیند استخدام و دیگر بخش های منابع انسانی سازمان ها منجر خواهد شد.

منابع داده ها

سیستم رایانش ابری ویرا با استفاده از گزارش گیری های منسجم و سیستم نمایش و هشدار پیشرفته از طریق روش های تحلیل همگام و به داده های کسب و کارها معنا می بخشد. سیستم های جمع آوری داده ها متشکل از وب سرویس ها، نیروی انسانی، و حتی تولید داده از طریق تحلیل های هوشمند می باشد.

تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل عملکرد داده های پراکنده را تبدیل به مفاهیمی قابل فهم می کند. تحلیل های دقیق و موثر می تواند به تصمیم گیری بهتر کمک نموده و نهایتا منجر به نتایج استراتژیک بهتری شود. این مرحله متمرکز بر اندازه گیری و ارزش گذاری عملکرد به منظور تشخیص کارآمدی قسمت های مختلف کسب و کار، انتخاب واکنش درست و در انتها ارتقای سطوح کلی عملکرد سازمان در مقیاس کلان می باشد.

گزارش گیری داده ها

با استفاده از ابزار تحلیل هوشمند ویرا بدون اتلاف وقت به جنبه های کلیدی داده های کسب و کار و شاخص های کلیدی عملکرد آن دست پیدا کرده و به سرعت گزارشات پیچیده را ایجاد نمایید. بررسی صفحه گسترده های خسته کننده را به هوش مصنوعی بسپارید. و سرانجام در مدت زمان بسیار کوتاه تصمیمات سریعتر و دقیقتری را برای کسب و کار خود اتخاذ نمایید.

قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند با سرعت فزاینده ای در حال تغییر مسیر توافقات در دنیای دیجیتال هستند. این قراردادها از طریق حذف هر گونه واسطه ای در ایجاد و اجرای توافقات، تمامی این فرآیند را به صورت کاملا خودکار اجرا می نمایند. پتانسیل بالای موجود در این فناوری بزودی انقلابی در صنایع مختلف از زمینه های مالی تا حوزه سلامت به وجود خواهد آورد.

فناوری بیمه

یکی از اهداف ویرا حل پیچیدگی های موجود در یکپارچه سازی تمامی بخش های یک شرکت بیمه است. امری که تاثیر قابل توجهی در صرفه جویی نیروی کار سطح متوسط خواهد داشت. تمرکز ویرا در هر پروژه بر روی یکپارچه سازی بین بخش های مختلف کسب و کار است تا با استفاده از روش های آزمایش شده و کارآمد موفقیت را به طور کامل تضمین نماید.

فناوری بیومتریک

فناوری بیومتریک یکی از شاخه های مستقل فناوری مالی است که به سرعت در حال پیشرفت و گسترش است. مهمترین زمینه استفاده از این فناوری در خصوص صدور دسترسی و یا عدم دسترسی کاربران به خدمات بانک ها یا دیگر استارت آپ های مالی می باشد. ویرا در تلاش است تا با تحقیقات گسترده در این زمینه شرایط ارائه چنین فناوری ای را برای کاربران خود فراهم سازد.

خدمات فرآیند کسب و کار

گردش کار هوشمند خود را ایجاد کنید تا درک تازه ای از فرآیندهای کسب و کار خود به دست آورید. دانستن اینکه چطور داده های کسب و کار می توانند با تکنولوژی همسو شوند متخصصین آن کسب و کار را توانمند خواهد کرد.

برای تبدیل شدن به یک کسب و کار هوشمند، نیاز به تغییراتی مدرن در فرآیندهای آن کسب و کار خواهد بود. گردش کار هوشمند می تواند سیستم های قدیمی را مدرن نموده و بهره وری کسب و کارها را بهبود بخشد.

ویرا با به خدمت گرفتن مفاهیم هوش مصنوعی، اتوماسیون و اینترنت اشیا توانسته است در جهت هر چه بیشتر منعطف نمودن گردش کار و ارائه راهکارهای تخصصی برای هر کسب و کار و جامعه مشتریان آن گام های موفقیت آمیزی بردارد.

خدمات ارتباطی ویرا

کسب و کارها با هر زمینه فعالیتی، از سیستم های بانکداری، شرکت های بیمه تا شرکت های سرمایه گذاری، با چالش سیستم های پایدار و بروز پشتیبانی روبرو هستند. سیستم های پشتیبانی ویرا از طریق ایجاد یکپارچگی در ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات مشتریان، به تیم های پشتیبانی این امکان را می دهد تا بدون اتلاف وقت پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشند. همچنین به عنوان مهمترین اصل در فعالیت ویرا، امنیت ارتباطات در بستری با بالاترین استانداردهای امنیتی و زیر ساختی انجام می شود تا کسب و کارها از عدم امکان کوچکترین سو استفاده های احتمالی نیز اطمینان حاصل نمایند. علاوه بر سیستم های پشتیبانی، کسب و کارها می توانند از سیستم های ارتباطی درون سازمانی ، سایت سازها و بلاگ سازهای مبتنی بر وب سرویس ها و بسیاری خدمات دیگر نیز بهره مند گردند.

خطا در ورود اطلاعات! لطفا مجددا فیلدها را بررسی نموده و کلید ارسال را فشار دهید.
پیام شما با موفقیت ارسال شد.